Tisztség Név Munkahely, telefon E-mail cím

Elnök


Sólyom Jenő


MTA Wigner FK SZFI
1121 Bp. Konkoly Thege M. út 29-33.
(1)392-2222/2633


solyom.jeno@wigner.mta.hu


Alelnök


Pántyáné Kuzder Mária


Herman Ottó Gimnázium
3525 Miskolc Tizeshonvéd út 21.
(46)353-903


pantyanekm@gmail.com


Főtitkár


Groma István


ELTE Anyagfizika Tanszék
1117 Bp. Pázmány P. sétány 1/A
(1)372-2500/6402


groma@metal.elte.hu


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elnökségi tagok


Fábián Margit


MTA EK
1121 Bp. Konkoly Thege M. út 29-33.
(1)392-2222/1965, 1475


fabian.margit@energia.mta.hu


Fülöp Zsolt


MTA ATOMKI
4026 Debrecen, Bem tér 18/c
(52)509-200/11207


fulop.zsolt@atomki.mta.hu


Molnár László


NYME Savaria Egyetemi Központ Fizika Int.
9700 Szombathely, Károli Gáspár tér 4.
(30)912-3767


molfiz@ttk.nyme.hu


Oláh Éva


Bálint Márton Általános és Középiskola
2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.


olaheva@hotmail.com


Osvay Károly


SZTE Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék
6720 Szeged Dóm tér 9.
(62)544-223


osvay@physx.u-szeged.hu


Sükösd Csaba


BME NTI
1111 Bp. Műegyetem rakpart 9.
(1)463 2523


sukosd@reak.bme.hu


Újfalussy Balázs


MTA Wigner FK SZFI
1121 Bp. Konkoly Thege M. út 29-33.
(1)392-2222/1171


ujfalussy.balazs@wigner.mta.hu


 

 

 

 

 

 

Felügyelő
Bizottság


Fülöp Csilla


Madách Imre Gimnázium
1073 Bp. Barcsay utca 5.
(1)322-2081


fulcsilla@gmail.com


Deme Ilona


MTA Wigner FK SZFI
1121 Bp. Konkoly Thege M. út 29-33.
(1)392-1813


deme.ilona@wigner.mta.hu


Heitler Krisztina


Semmelweis Egyetem Belső Klinikai Tömb
1085 Bp. Üllői út 26.


krisztina.heitler@gmail.com


Lábár János


MTA TTK MFA
1121 Bp. Konkoly Thege M. út 29-33.
(1)392-2692


labar@mfa.kfki.hu


Theisz György


8000 Székesfehérvár, Budai út 40.
(22) 506-357


theiszgy@t-online.hu


Fizikai Szemle főszerkesztő és szerkesztő


Lendvai János


ELTE Anyagfizika Tanszék
1518 Bp. Pf. 32.
(1)372-2809


lendvai@metal.elte.hu


Ügyvezető


Kovács Bernadett


ELFT
1092 Bp. Ráday u. 18. fszt. 3.
(1)201-8682


elft@elft.hu


 

 

Tiszteletbeli
elnökök


Csikai Gyula


MTA ATOMKI
(52)509-201/11113


csikai@delfin.unideb.hu

Gyulai József MTA TTK
(1)392-2770
gyulai@mfa.kfki.hu
Kroó Norbert MTA Wigner FK SZFI, MTA
(1)411-6100
kroo.norbert@titkarsag.mta.hu
Patkós András ELTE Fizikai Intézet Atomfizikai Tanszék patkos@galaxy.elte.hu

Választási Jelölőbizottság


Elnöke:
Lévai Péter


MTA Wigner FK
(1)392-2512, (1)392-2731


levai.peter@wigner.mta.hu

Tagjai:
Benedict Mihály, Cserti József, Dudics Pál, Szénási Istvánné